Oprawy oświetleniowe LED

Diody elektroluminescencyjne (Light Emitting Diodes) to małe żaróweczki a dzięki cechom takim, jak kompaktowy rozmiar, duża energooszczędność, długa żywotność, niewielkie oddawanie ciepła, odporność na wibracje i warunki atmosferyczne oraz zwarta i wytrzymała konstrukcja, wykorzystywane są w przemyśle ciężkim, oświetleniu domu i do dekoracji.

Oprawy kompaktowe

Oprawa kompaktowa, kompaktowa lampa fluorescencyjna (CFL ang. Compact fluorescent lamp) - jest to rodzaj lampy fluorescencyjnej (świetlówki) o kształcie zapewniającym małe wymiary gabarytowe. Świetlówki takie mają najczęściej kształt litery "U" lub spirali. Główną zaletą jest wytwarzanie przez nie znacznie więcej światła niż zwykłe żarówki przy tym samym poborze mocy oraz wielokrotnie dłuższy czas pracy.

Oprawy techniczne

Produkujemy oprawy oświetleniowe przystosowane do oświetlenia pomieszczeń technicznych, garaży, piwnic, klatek schodowych, korytarzy itp. Produkcja realizowana jest w nowoczesnym parku maszynowym. Stosujemy najnowsze technologie, oraz na wszystkie wyroby posiadamy certyfikaty jakości.

Przewodnik techniczny PREVAL LED Flat AC G2

Przewodnik techniczny służy wyłącznie celom informacyjnym i ma na celu zaprezentowanie wszystkich możliwości, które technologia ma do zaoferowania. Przewodnik opiera się na pomiarach firmy OSRAM, testach, szczegółach parametrów i założeń.

Więcej...

Przedsiębiorstwo „TERMEL” s.c. zostało założone w 1988 roku. Podstawą naszej działalności jest produkcja opraw oświetleniowych ścienno-sufitowych. Firma mieści się we Wrześni, 50 km od Poznania przy ulicy Sikorskiego 38.

Prowadzimy sprzedaż naszych wyrobów na terenie całego kraju, współpracujemy z wieloma hurtowniami oraz producentami opraw oświetleniowych.

Gospodarujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, stosujemy najnowsze technologie, oraz na wszystkie wyroby posiadamy certyfikaty jakości. Jesteśmy otwarci na szerokie kontakty z innymi firmami zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Możliwość rejestracji została wyłączona.
1015